Partneři FUTSAL CAMPU 2023: LUBSTAR, a.s.

Akce FUTSAL CAMP 2023 přináší v měsících červenci a srpnu tři týdenní turnusy. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří také společnost LUBSTAR, a.s.

Na českém trhu s mazivy působíme již více než dvacet let, pod značkou LUBSTAR pak od roku 2003. Sídlíme v moderním areálu v Kralupech nad Vltavou, kde máme pro naše zákazníky největší skladové zásoby olejů a maziv Mobil v rámci celé střední Evropy. Specializujeme se rovněž na značkové oleje OMV, TIGROL a HOUGHTON.

Naše firma LUBSTAR, a.s. je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001. I to nás zavazuje k dodržování přísných ekologických a bezpečnostních pravidel při importu, skladování, stáčení a rozvozu našich olejů. Samozřejmostí jsou tedy nejen vysoké nároky na kvalitu našich olejů, ale i nezbytná laboratorní kontrola každé jednotlivé dodávky a dokonalá péče o technická zařízení včetně jejich pravidelné údržby.

Kromě dodávek značkových olejů zajišťujeme celou řadu dalších služeb. Náš servisní vůz provádí kontrolu oleje a jeho filtraci k dalšímu použití přímo u zákazníka. Jsme vybaveni mobilními laboratorními přístroji a náš odborný poradce poskytuje profesionální poradenství zdarma. Dále nabízíme laboratorní rozbory, kompletní péči o olejové hospodářství firmy a v neposlední řadě ekologickou likvidaci použitých materiálů.

Více informací naleznete na webové stránce www.lubstar.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!