Startují přihlášky na letní FUTSAL CAMP 2024

Ani letos nebude chybět váš oblíbený futsalový kemp! Již devět let pro vás pořádáme úspěšný projekt FUTSAL CAMP, který zná termíny letních turnusů. Stejně jako v loňském roce využije, vzhledem k rekonstrukci sportovní haly, zázemí haly DDŠ Chrudim a chrudimského Fotbalgolfu!

Již devátým rokem se chrudimský futsalový klub výraznou měrou věnuje práci s mladými a nadějnými futsalisty. Během předchozích let si účastnící užili kvalitně vedené tréninky hráči A-týmu FK Chrudim, výuku angličtiny, zajímavé výlety a další bohatý doprovodný program. A další šanci mají všichni i letos!

Také v letošním roce jsou organizátoři nuceni zůstat u zavedených změn, které se v předchozím ročníku osvědčily. Děti se tak mohou těšit na tréninky v hale DDŠ Chrudim, denní program pro ně bude nadále připraven v klidném areálu Fotbalgolfu Chrudim.

Tam nebude chybět ani vybavená herní místnost, ve které si budou účastníci kempu moci skupinově poměřit síly ve hře FIFA na konzoli Playstation 4. Tradičně nebudou chybět futsalové tréninky vedené hráči A-týmu FK Chrudim, zajímavé výlety či výuka angličtiny a zdravovědy.

Nabídka na letní turnusy FUTSAL CAMPu 2024 je pestrá, zúčastnit se můžete hned ve třech různých termínech. Počet účastníků na kempu je omezený a z toho důvodu doporučujeme nenechávat přihlášení na poslední chvíli, je možné, že kapacita kempu bude v tu dobu naplněna. Své přihlášky můžete vyplnit na internetových stránkách kempu www.futsalcamp.cz/prihlaska.

Týden plný zážitků je pro vaše děti připraven za cenu 3 300,- Kč, součástí ceny není členský příspěvek každého člena klubu, který je pro příští sezonu stanoven na 200,- Kč. Účast na kempu i členský příspěvek je od letošního roku možné platit i na účet, konkrétně na číslo účtu: 1142522319/0800.

Futsal Camp 2024
Cena akce:
bez členského příspěvku 3 300,- Kč (celý týden)