Partneři Futsal Campu 2023: SENA logistics s.r.o.

Akce FUTSAL CAMP 2023 přináší v měsících červenci a srpnu tři týdenní turnusy. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří také společnost SENA logistics s.r.o.!

Každý den evropské dálnice a silnice křižují stovky tisíc kamionů. Možná se Vám to číslo zdá opravdu vysoké, ale je tomu tak. Však si někdy spočítejte, kolik kamionů při cestě do práce potkáte jen na našich, českých silnicích.

A světe div se, stále to není dost! Autodopravy nestíhají, kamionů je málo, řidičů snad ještě méně. Navíc se sem tam objeví destinace, kterou žádný autodopravce nechce jet. Dispečeři dopravy ve firmách se hroutí, stroje stojí.

A právě v této těžké chvíli je zde pro Vaše podnikání silný partner. Chrudimská autodoprava a logistika, společnost SENA logistics s.r.o., ne nadarmo má motto: převezeme Vaše cokoliv, kamkoliv!

Jedna z mála českých dopravních společností, která se může pochlubit svou vlastní pobočkou v Německu, konkrétně v Bavorském Zusmarshausenu.

Jen pro představu. Pokud byste sečetli všechny kilometry, které najedou vyslané vozy s náklady klientů této společnosti, vyšlo by Vám, že dohromady každých pět dní by objely celou zeměkouli po jejím obvodě. Přes 40.000 kilometrů každých pět dní! A to už je pořádný flák cesty. Tak vysoké číslo by ovšem nešlo najet pouze na našich silnicích a společnost také samozřejmě nerozlišuje, zdali je náklad vnitrostátní, či mezinárodní. Její služby můžete využít jak v domácí dopravě, tak i zahraniční. A dokonce je jedno, zdali potřebujete odvézt jednu paletu, nebo celý kamion palet. Nebo tři kamiony palet. Vaše přání je vesměs předem splněno.

Dopravě a sportu zdar! SENA logistics s.r.o.