Partneři Futsal Campu 2023: Backer Elektro CZ a.s.

Akce FUTSAL CAMP 2023 přináší v měsících červenci a srpnu tři týdenní turnusy. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří také společnost Backer Elektro CZ a.s.!

Výroba elektrických topných těles má v Hlinsku více než sedmdesátiletou tradici. V roce 1943 zde byla založena Elektrotechnická akciová společnost ESA, která záhy nato započala také s výrobou elektrospotřebičů pro domácnost, a to vařičů a žehliček. V nich používala vlastní odporové topné spirály ukládané do keramických nosníků nebo keramických korálků.

Počátkem roku 2001 přešel závod 03 z vlastnictví ETA a.s. do vlastnictví společnosti Backer Elektro CZ s.r.o., která je součástí NIBE Element spadající pod švédský koncern NIBE INDUSTRIER AB. Tento koncern evropského významu má tři divize, přičemž divize topných těles je jednou z hlavních. Po světě má 25 závodů, z nichž jedním je Backer Elektro CZ.

V současnosti je roční produkce společnosti Backer Elektro CZ okolo 1,5 milionu kompletních topných těles v široké škále technických parametrů pro rozmanité použití v mnoha oblastech průmyslu, dopravy, domácích spotřebičů, gastronomie apod. Díky dlouholetým bohatým zkušenostem ve vývoji a konstrukci a s moderní technologií výroby je společnost Backer Elektro CZ schopna vyhovět nejnáročnějším požadavkům zákazníků v sériové i kusové výrobě elektrických topných těles.

Kromě převažující výroby topných těles vyrábí Backer Elektro CZ také el. průtokové ohřívače vody a elektrické sušáky prádla.

Více informací naleznete na webové stránce www.backer-elektro.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!