Partneři Futsal Campu 2018: Sky Print, s.r.o.

Akce Futsal Camp 2018, jediný futsalový kemp na českém území, přináší v měsíci červenci a srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se bude na palubovce chrudimské sportovní haly prohánět více než stovka dětí. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří také firma Sky Print, s.r.o.!

Společnost Sky Print s.r.o. vznikla v roce 2008. Již od samého počátku bylo jejím cílem poskytovat zákazníkům kompletní služby v oblasti reklamních  grafických produktů a to v nejvyšší možné kvalitě a v co nejkratších termínech. Hlavní důraz klade na dobře odvedenou práci, rychlé zpracování a především spokojeného zákazníka. Každý člen našeho týmu má své přesné určení a místo. Společně tak tvoří jednotný kolektiv s cílem odvádět kvalitní výsledky.

V listopadu 2015 zakoupili novou produkční digitální tiskárnu na maloformátový tisk Bizhub 1060L, která spolu s řezačkou EBA 4860 tvoří velmi efektivní nástroj pro tvorbu maloformátových tiskovin. Vytisknou pro Vás všechny typy reklamních produktů, jako jsou vizitky, letáky, brožury, oznámení, jídelní lístky, diplomy apod. Tisknou jak černobíle tak i barevně do formátu SRA3 na širokou škálu materiálů od renomovaných dodavatelů. Maximální tisknutelná plocha je 310x440mm. Tisknou rychlostí až 60 stran za minutu.

V roce 2011 firma zakoupila velkoplošnou tiskárnu Mimaki JV 33, díky které je schopna dosahovat fotografické kvality tisku a to v rozlišení až 1440 DPI. Tiskne na materiály PVC samolepka, vinyl, CLV papír, MASH, roll up média, Kanavas plátno na fotoobrazy apod.

Tisk samolepky a samolepící fólie provádějí na solventním tiskovém plotru značky Mimaki. Samolepka se po vytištění dá potáhnout čirým ochranným laminem s matným, nebo lesklým povrchem. Lamino podstatně zvyšuje odolnost samolepky a také zjednodušuje její instalaci i případnou deinstalaci.

Více informací naleznete na webové stránce www.skyprint.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!