Nabitý druhý turnus odstartoval

Týdenní přestávka letních futsalových kempů uběhla jako voda a sportovní hala už je zase plná dětského smíchu. Plně obsazený druhý turnus začal ve velkém stylu, dvěma tréninkovými jednotkami, angličtinou a velkou porcí zábavy!

Již od ranních hodin, kdy se do chrudimské sportovní haly nahrnulo velké množství mladých talentů překypujících odhodláním před startem týdne plného dřiny a výzev, bylo jasné, že nuda na kempu rozhodně nebude. Krátce po úvodním srazu, potřebném papírování byli účastníci dle věku rozděleni do dvou tréninkových skupin a od osmé hodiny se vrhli do tréninku pod vedením Maxe a Martina Doši.

Zatímco jedna skupina si užívala pravého futsalového tréninku, na tu druhou vždy čekala výuka anglického jazyka. V prvním dnu došlo na tradiční hru BINGO, která všechny bavila a letní čas strávený s angličtinou tak rozhodně nebyl zahozený. Následoval oběd, který na chvilku všechny děti utišil, poté se však po krátkém odpočinku šlo znovu do práce.

Další dvě tréninkové jednotky zakončily úvodní den kempu, znavené děti byly následně vyzvednuty rodiči či jim byl na kempu připraven večerní program. Ale všechny děti se druhý den ráno sešly zase znovu!