Vzhůru na kemp! Přihlaš se na podzimní turnus

Již během letních termínů futsalového kempu bylo avizováno, že úspěšný projekt FK ERA-PACKu Chrudim bude pokračovat i na podzim! Vzhledem k velkému zájmu o letní kempy není radno s přihláškou na podzimní turnus otálet.

Již třetím rokem se chrudimský futsalový klub výraznou měrou věnuje práci s mladými a nadějnými futsalisty. Během předchozích dvou let a letošních jarních a letních turnusů se ve sportovní hale vystřídalo téměř pět stovek dětí, které si v různých termínech užily kvalitně vedené tréninky hráči A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim, výuku angličtiny, zajímavé výlety a další bohatý doprovodný program. A další šanci mají všichni i letos na podzim!

Podzimní turnus Futsal Campu 2018 proběhne v termínu od 29. 10. do 30. 10. a vy máte možnost se přihlásit! Počet účastníků na kempu je omezený a z toho důvodu doporučujeme nenechávat přihlášení až na poslední chvíli, je možné, že kapacita kempu bude v tu dobu naplněna. Své přihlášky můžete zasílat vyplnit na internetových stránkách kempu www.futsalcamp.cz/prihlaska.

A co nás vlastně na podzim čeká? Kromě pravých futsalových tréninků hráčů prvního týmu chrudimského ERA-PACKu dojde znovu na pestrý podzimní program! Více si ale již necháme pro sebe.

Termín

29. 10. 2018 – 30. 10. 2018

Cena

280 Kč jeden den bez ubytování

400 Kč jeden den s ubytováním

 

Každý účastník kempu musí mít zaplacen členský příspěvek 100 Kč, který bude přičten k ceně kempu (pokud ho již člen nezaplatil při březnovém či letním kempu).