Vzhůru na kemp! Přihlaš se na podzimní turnus.

Již během letních termínů futsalového kempu bylo avizováno, že úspěšný projekt FK Chrudim bude pokračovat i na podzim! Vzhledem k velkému zájmu o letní kempy není radno s přihláškou na podzimní turnus otálet.

Již šestým rokem se chrudimský futsalový klub výraznou měrou věnuje práci s mladými a nadějnými futsalisty. Během předchozích let a letošních letních turnusů si účastnící užily kvalitně vedené tréninky hráči A-týmu FK Chrudim, výuku angličtiny, zajímavé výlety a další bohatý doprovodný program. A další šanci mají všichni i letos na podzim!

Podzimní turnus Futsal Campu 2021 proběhne v termínu od 27. 10. do 29. 10. a vy máte možnost se přihlásit! Počet účastníků na kempu je omezený a z toho důvodu doporučujeme nenechávat přihlášení až na poslední chvíli, je možné, že kapacita kempu bude v tu dobu naplněna. Své přihlášky můžete vyplnit na internetových stránkách kempu www.futsalcamp.cz/prihlaska.

Termín

27. 10. 2021 – 29. 10. 2021

Cena

500 Kč / den

Každý účastník kempu musí mít zaplacen členský příspěvek 100 Kč, který bude přičten k ceně kempu (pokud ho již člen nezaplatil při letním kempu).