Velký turnaj zakončil druhý letní kemp

Měsíc srpen patří v chrudimské sportovní hale jednoznačně futsalu! Tři ze čtyř týdnů zde totiž probíhá dětský futsalový kemp, který přilákal více než stovku zájemců. V pátek skončil druhý ze tří turnusů, děti byly spokojené a na závěr pro ně byl dokonce připraven futsalový turnaj!

Ani po čtyřech dnech tvrdých tréninků, doprovodného programu, procházek a různých dětských her nebyly na našich účastnících znát sebemenší zmínky únavy a ti se od časného rána hrnuli do haly s nadšením, co je poslední den kempu čeká. A začali opravdu zostra. Hned od osmé hodiny byli „nahnáni“ do haly, kde absolvovali trénink pod vedením hráčů A-týmu, druhá skupinka se souběžně biflovala anglický jazyk zajímavou a poutavou formou.

Před obědem došlo na regeneraci ve formě procházky, v rámci které se děti usadily na oblíbené „pavučině“. Řízek s bramborem k obědu taktéž získal úspěch, následně již přišlo plánování odpoledního programu. Futsalisté byli rozděleni do šesti týmů, se kterými odehráli pět zápasů v základní skupině a následně bojovali o konečné umístění.

Spousta vypjatých zápasů, krásných futsalových momentů a hlavně hodně zábavy a sem tam nějaký ten šrám. Skvělé odpoledne zakončilo podařený 2. letní turnus akce Futsal Camp 2017, následně účastníci obdrželi diplomy a památeční předměty. A my věříme, že se se všemi potkáme znovu příště, třeba již na podzim!