Úvodní letní kemp úspěšně završen!

Pět dní dřiny je za námi, spokojené, ale unavené děti byly definitivně vráceny rodičům. Úvodní letní kemp se obešel bez zranění, závěrečný turnaj přinesl mnoho zajímavého, smutku, radosti i nervového vypětí.

Závěrečný den prvního letního kempu odstartovaly tréninkové jednotky pod vedení zkušeného mládežnického kouče Michala Mareše, který pro děti připravil zajímavé aktivity. Během dopoledního programu si děti vyzkoušely ještě zrdcadlový sál a vyrazili na procházku do okolí sportovní haly. Po dobrém obědě již přišel na řadu velmi očekávaný turnaj.

Šest družstev, do kterých byli vměstnáni i naše otrlé kempové opatrovnice, sehrálo velké množství zápasů před zajímavou kulisou. Postupem času začali do sportovní haly přicházet i rodiče jednotlivých účastníků, před kterými se chtěli jejich ratolesti pořádně vytáhnout. Závěrečnou finálovou bitvu musely rozhodnout až pokutové kopy, z výhry se nakonec radoval tým AC Slavie Praha před druhým ERA-PACKem.

Na úplný závěr děty převzaly drobné upomínkové předměty a diplom za zvládnutí kempu a s unavenými výrazy mířily domů. Brány prvního letního kempu se tak definitivně uzavřely!