Úvodní letní kemp úspěšně zakončen

Pět dnů tvrdé dřiny, ale zároveň zábavy a nových zážitků je za námi, všichni účastníci jsou v pořádku ve svých domovech obohaceni o řadu zkušeností. Poslední den nabídl dětem dvě tréninkové jednotky, další výuku angličtiny a zároveň i autogramiádu hráčů A-týmu.

Již na ranním srazu bylo zřejmé, že na děti již po náročných čtyřech dnech začíná doléhat únava. Přesto v sobě našly síly na další program úvodního turnusu Futsal Campu 2017. Na samotný úvod přišla vycházka po chrudimském centru zakončena v Klášterních zahradách, kde si děti užívaly na místním hřišti. Po návratu do haly již na mladší účastníky čekal trénink, starší se naopak vrhly do poslední hodiny anglického jazyka.

Paní učitelka představila dětem jednotlivá anglická slovíčka na téma fotbal, na odlehčení si spolu zhlédly video o bláznivých fotbalových fanoušcích a nechyběly ani další ukázky z oblasti extrémních sportů. Obě skupiny se následně prostřídaly a těšily se na závěrečný oběd. Po krátkém poledním klidu, který stejně většina vyplnila různými hrami, se tréninkové jednotky opakovaly.

Na samotný závěr se účastníci vrhli na hráče prvního týmu FK ERA-PACKu Chrudim, z čehož následně vykrystalizovala autogramiáda. Dresy, kraťasy, sálovky, ruce a nohy – podepisovalo se prostě na všechno! Po příchodu rodičů odcházely děti s úsměvem a spokojené. A my věříme, že se uvidíme znovu, třeba už na podzim!