Úvodní den kempu je za námi

To, na co všichni účastníci dlouho čekali, je tu. Úvodní turnus letních futsalových kempů odstartoval za hojné účasti dětí i trenérů. Dvě tréninkové jednotky, výuka angličtiny a spousta zábavy – to vše přinesl první den Futsal Campu 2017!

Již krátce po sedmé hodině ranní začali do chrudimské sportovní haly proudit mladí futsalisté, mezi kterými se objevila i jedna dívka a to Eliška Melounová, kterou jsme vám již představili v předchozím rozhovoru. Spolu s ní se po palubovce proháněli zkušení a ostřílení účastníci z předchozích kempů, avšak také řada úplných nováčků, kteří byli ihned vtaženi do hry.

Hned v úvodu kempu byly na programu dvě tréninkové jednotky. Mladší futsalisté se vrhli do dění tréninkem zkušených trenérů Romana a Michala Marešových, kteří si pro ně připravili řadu zajímavých činností. Druhá skupinka absolvovala výuku anglického jazyka pod vedením Dominiky Hubáčkové, která dokázala spojit učení se zábavou a zajímavými tématy.

Dalším bodem na programu úvodního dne bylo focení, nejen v rámci kempu, ale zároveň i s hráči A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim. Špagety k obědu mladé talenty uspokojily a po krátkém odpočinku následovala procházka po chrudimském centru. Celý program úvodního dne zakončily další dvě tréninkové jednotky, starší skupinku si tentokrát vzal na starost Jakub Žďánský. Na samotný závěr se děti dočkaly i oblíbených penalt a po šestnácté hodině ti, kteří na kempech nespí, cestovali s rodiči domů.

A zítra jedeme nanovo!