Děti doprovodily hráče při televizním utkání

Futsal Camp 2017 píše v měsíci říjnu své poslední pokračování. Po březnových a letních turnusech jsou dětské kempy v letošním roce zakončeny o podzimních prázdninách. V rámci dvoudenního kempu došlo i na jednu slavnostní událost, účastníci kempu totiž byli součástí nástupu hráčů na utkání v přímém přenosu České televize!

Plně obsazený podzimní kemp odstartoval ve čtvrtek v časných ranních hodinách, kdy se v chrudimské sportovní hale sešly téměř na čtyři desítky účastníků. Již dopolední program přinesl mnoho zajímavého, kromě hrátek s míčem na položené televizní palubovce si děti vyzkoušely i trampolínu a před obědem vyrazily na krátkou procházku do Klášterních zahrad v Chrudimi. Po obědě již došlo na tréninkové jednotky. Brazilec Max vytvořil pro účastníky podzimního kempu zajímavý trénink, který děti nemohl nebavit.

S blížícím se večerem přicházela drobná únava, ale také touha po vrcholu prvního dne kempu. Od 20:10 se totiž v Chrudimi uskutečnilo utkání mezi ERA-PACKem a Svarogem Teplice, které přímým přenosem uvedla Česká televize na kanálu ČT Sport. Na slavnostním nástupu byly vidět i děti z kempu, kteří v kompletech z letních turnusů doprovodily na hrací plochu obě mužstva. Účastníci byli nadšení a ti, jenž únavou neodpadli, vydrželi sledovat krásný futsalový zápas až do úplného konce. A nyní jsou připraveni na druhý den plný zážitků.