Středa na kempu? Fotbalgolf!

O těchto letních kempech to zřejmě již nebude jinak. Ve středu, kdy se kemp překlápí do druhé poloviny, míří výprava účastníků na nedaleký Fotbalgolf! Kam? Nové hřiště vzniklo přímo zde v Chrudimi a pro návštěvníky připravilo patnáct zajímavých překážek, kde uplatníte spojení fotbalových a golfových dovedností.

Již od ranních hodin, kdy se všichni členové početného letního kempu sešli ve sportovní hale, bylo vidět, že se na fotbalgolfové hřiště na okraji Chrudimi směrem na Čáslav nesmírně těší. Úsměv na tvářích jim nezkazila ani krátká přeháňka, která však nikoho na travnaté ploše hřiště na Fotbalgolf nezastihla. Poté se již počasí umoudřilo a mohlo začít velké množství radovánek.

Děti byly rozděleny do skupinek a mohly postupně vyrazit do víru nového hřiště. Někteří prošli hřiště s rozvahou a přesně podle fotbalgolfových pravidel, druzí ho v běhu prolétli a těšili se na další kolo. Zábavy okolo byl dostatek, a tak čas do dvanácté hodiny polední utekl velmi rychle. Následně se účastníci přepravili zpět do haly, kde je čekal oběd a odpočinek před odpoledními tréninky.

Trojice koučů z kádru futsalového mistra si rozdělila děti na starší a mladší a absolvovala s nimi další tréninkovou jednotku. Následně již účastníci byli předáni jejich zástupcům, aby nabrali síly na závěrečné dva dny kempu.

V případě vašeho zájmu zkusit si zahrát stále populárnější fotbalgolf, neváhejte kontaktovat Tomáše Mellera na telefonním čísle 731 113 229 či na emailu tomas.meller@seznam.cz