Startují přihlášky na podzimní kemp!

Již během letních termínů futsalového kempu bylo avizováno, že úspěšný projekt FK Chrudim bude pokračovat i na podzim! Vzhledem k velkému zájmu o letní kempy není radno s přihláškou na podzimní turnus otálet.

Již sedmým rokem se chrudimský futsalový klub výraznou měrou věnuje práci s mladými a nadějnými futsalisty. Během předchozích let a letošních letních turnusů si účastnící užily kvalitně vedené tréninky hráči A-týmu FK Chrudim, výuku angličtiny, zajímavé výlety a další bohatý doprovodný program. A další šanci mají všichni i letos na podzim!

Podzimní turnus FUTSAL CAMPu 2022 proběhne v termínu od 26. 10. do 28. 10. a vy máte možnost se přihlásit! Je možné se přihlásit i na jednotlivé dny. Počet účastníků na kempu je omezený a z toho důvodu doporučujeme nenechávat přihlášení na poslední chvíli, je možné, že kapacita kempu bude v tu dobu naplněna. Své přihlášky můžete vyplnit na internetových stránkách kempu www.futsalcamp.cz/prihlaska.

Termín

26. 10. 2021 – 28. 10. 2021

Cena

600 Kč / den

Každý účastník kempu musí mít zaplacen členský příspěvek 100 Kč, který bude přičten k ceně kempu (pokud ho již člen nezaplatil při letním kempu).