Startují přihlášky na letní kempy!

Na konci července a v průběhu srpna nás čekají tři týdenní kempy, které dětem nabídnou velmi pestrobarevný program!

Pevně doufáme, že se futsalové kempy uskuteční a tak pokračujeme v přípravách na léto. S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci Vás budeme informovat o případných změnách a omezeních.

A co účastníky čeká? Konkrétní program jednotlivých kempů je v současné době ještě ve formě ladění, už nyní ale můžeme prozradit, že stejně jako v předchozích letech nebudou chybět pravidelné tréninkové jednotky pod vedení hráčů A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim okořeněné výukou anglického jazyka a důležité zdravovědy.

Tím výčet činností, kterými za týden účastníci projdou, nekončí. Stejně jako v předchozích letech se i nyní chystá návštěva chrudimského Fotbalgolfu, tréninků ve sportovním areálu ve Rváčově a další zajímavé aktivity. Program je nabitý, na nudu čas rozhodně nebude!

A to není vše! Každý účastník dostane tréninkový komplet (dres, trenky, stulpny) korespondující s dresy hráčů A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim. Objednávky dresů budou probíhat přes www.igshop.cz. Po spárování přihlášky s objednávkou bude komplet pro každého účastníka v rámci ceny kempu.

Termíny letních kempů:

I. turnus: 20. 7. 2020 – 24. 7. 2020
II. turnus: 3. 8. 2020 – 7. 8. 2020
III. turnus: 17. 8. 2020 – 21. 8. 2020

Cena včetně kompletu:

2.000 Kč

Akce se koná za podpory: