Startují přihlášky na letní FUTSAL CAMP 2023 s řadou novinek

Úspěšný projekt FUTSAL CAMP bude pokračovat i v letošním kalendářním roce, ve kterém napíše již své osmé pokračování, které bude odlišné od předchozích z důvodu rozsáhlé rekonstrukce sportovní haly na Tyršově náměstí. Během letních prázdnin proběhnou tři týdenní turnusy, na které se již nyní můžete hlásit!

Již osmým rokem se chrudimský futsalový klub výraznou měrou věnuje práci s mladými a nadějnými futsalisty. Během předchozích let si účastnící užili kvalitně vedené tréninky hráči A-týmu FK Chrudim, výuku angličtiny, zajímavé výlety a další bohatý doprovodný program. A další šanci mají všichni i letos!

V letošním roce jsou organizátoři nuceni přistoupit ke změnám, protože každoroční zázemí v chrudimské sportovní hale není možné kvůli rozsáhlé rekonstrukci využít. Zázemí mladých futsalistů bude v letošním roce na chrudimském Fotbalgolfu, tréninky budou probíhat v hale DDŠ Chrudim.

Novinkou letošního ročníku bude špičkově vybavená herní místnost, ve které si budou účastníci kempu moci skupinově poměřit síly ve hře FIFA na konzoli Playstation 4. Tradičně nebudou chybět futsalové tréninky vedené hráči A-týmu FK Chrudim, zajímavé výlety či výuka angličtiny a zdravovědy.

Nabídka na letní turnusy FUTSAL CAMPu 2023 je pestrá, zúčastnit se můžete hned ve třech různých termínech. Počet účastníků na kempu je omezený a z toho důvodu doporučujeme nenechávat přihlášení na poslední chvíli, je možné, že kapacita kempu bude v tu dobu naplněna. Své přihlášky můžete vyplnit na internetových stránkách kempu www.futsalcamp.cz/prihlaska.

Futsal Camp 2023
24. 7. – 28. 7. 2023
7. 8. – 11. 8. 2023
21. 8. – 25. 8. 2023

Cena akce:
3 300,- Kč (celý týden bez spaní)
4 700,- Kč (celý týden se spaním)