Ve čtvrtek návštěva FitCentra Chrudim

Tři týdny tvrdé dřiny pro organizátory, trenéry a hlavně pro samotné účastníky jednotlivých kempů se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Čtvrtý den třetího kempu přinesl dětem hned dvě překvapení, kromě návštěvy fitcentra se jednalo i o malý dárek pro oslavence Václava Tetřeva. To vše přinesl den číslo čtyři!

Již od samotného rána byl program poněkud netypický. Účastníci kempu se, rozděleni na dvě skupiny podle věku, tentokrát na celé dopoledne zcela oddělili. Zatímco mladší šli ihned od osmé hodiny ranní trénovat, starší skupinu čekala po krátkém rozcvičení v malé cesta do Fitcentra Chrudim, kde pro ně byla zarezervována možnost pravého protažení se. Během dopoledních hodin se obě skupinky vystřídaly, nechyběly ani povinné tréninkové jednotky pod vedení zkušených hráčů A-týmu a nějaká ta svačina se také našla.

K obědu potěšily ovocné knedlíky, které následně děti strávily při procházce do Michalského parku a přilehlé dětské hřiště. Mezi tím pro ně byly v malé hale připraveny soutěže, druhá část se během odpoledního programu plně věnovala gymnastickým trampolínám a přeskokům. Třešnička na dortu přišla na samotný závěr, kdy byl předán dort k narozeninám čerstvě dvanáctiletému Václavu Tetřevovi, který si čtvrteční den užil naplno.

A my jdeme do finiše, všichni účastníci závěrečného letního kempu se již sejdou pouze v pátek, kdy bude slavnostně zakončen.