Přihlášky na podzimní kemp startují!

Již během letních termínů futsalového kempu bylo avizováno, že úspěšný projekt FK ERA-PACKu Chrudim bude pokračovat i na podzim! A nyní je to oficiální, o podzimních prázdninách se sportovní hala zaplní mladými futsalisty. Vzhledem k velkému zájmu o letní kempy není radno s přihláškou na podzimní turnus otálet!

Již druhým rokem se chrudimský futsalový klub výraznou měrou věnuje práci s mladými a nadějnými futsalisty. Na akci Futsal Camp se v roce 2016 a 2017 vystřídaly více než dvě stovky dětí, kteří si v různých termínech užily kvalitně vedené tréninky hráči A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim, výuku angličtiny, zajímavé výlety a další bohatý doprovodný program. A další šanci mají všichni i letos na podzim!

Podzimní turnus Futsal Campu 2017 proběhne v termínu od 26. 10. do 27. 10. a dnešním dnem odstartovala pro zájemce možnost se přihlásit! Počet účastníků na kempu je omezený a z toho důvodu doporučujeme nenechávat přihlášení až na poslední chvíli, je možné, že kapacita kempu bude v tu dobu naplněna. Své přihlášky můžete zasílat na bartusek@futsalcamp.cz.

A co nás vlastně na podzim čeká? Kromě pravých futsalových tréninků pod vedením patronů kempu Michala a Romana Marešových a dalších hráčů prvního týmu chrudimského ERA-PACKu dojde znovu na pestrý podzimní program! Více si ale již necháme pro sebe.

 

Termín

26. 10. 2017 – 27. 10. 2017

Cena

260 Kč jeden den bez ubytování

360 Kč jeden den s ubytováním

 

Každý účastník kempu musí mít zaplacen členský příspěvek 100 Kč, který bude přičten k ceně kempu (pokud ho již člen nezaplatil při březnovém či letním kempu).