Eliška Melounová: Posilování by neuškodilo

Futsalový kemp, ač by se tak na první pohled mohlo zdát, není pouze o mužské části populace, neodmyslitelnou částí kempů jsou i děvčata. K tradičním konkurentům chlapců patří Eliška Melounová, která nebude chybět ani letos a již na prvním termínu otevře letošní letní kempy. V našem krátkém rozhovoru se mimo jiné pochlubila, co že jí na předchozích kempech chybělo.

Měsíc srpen se ohromným tempem přiblížil, mladí futsalisté a futsalistky, kterých je na letošní kempy registrován slušný počet, se připravují na týden plný tvrdé dřiny, ale také kamarádů a zážitků. „Líbí se mi pestrý program i mimo tréninky,“ chválí po zkušenostech z předchozích kempů. Je ale naopak něco, co Elišce na kempech scházelo? „Nějaké to posilování by neuškodilo,“ odvážně sděluje a dodává: „Líbila by se mi i relaxace v plaveckém bazénu.“

Zda se Elišce Melounové přání v podobě posilování či bazénu vyplní, vám v současné době neprozradíme. Co ale jisté je, že se i letos mohou účastníci těšit na skvělý doprovodný program, který jim tvrdou práci pod vedením hráčům A-týmu třináctinásobného českého mistra, zpříjemní.

Eliška hraje kromě futsalu i fotbal, více jí ale baví právě hra v hale. „Futsal mě baví víc, protože se nezašpiním,“ vtipkuje. „A jsou tam mnohem menší brány než ve fotbale,“ podotýká nadějná jedenáctiletá futsalistka. I na ní bylo, aby na kemp pozvala své kamarády či kamarádky: „Zažijete zde spoustu zábavy a hlavně se naučíte něco nového,“ má jasno Eliška Melounová.