Počasí zmařilo plány, náladu nikoliv

Druhý den FUTSAL CAMPU 2018 přinesl deštivé počasí, které zabránilo plánované návštěvě plovárny. Po tréninkových jednotkách tak následovala krátká procházka se sprškou na dětském hřišti, i odpolední program následně probíhal na palubovce chrudimské sportovní haly.

Dvoufázový trénink během prvního dne kempu děti vyčerpal, přesto po příchodu do haly znovu našly síly a důvody k úsměvu. Hned po ránu čekal naše skupinky trénink s Michalem Marešem, s čímž souviselo i hromadné focení. Paralelní skupinka vyrazila na relaxaci do Michalského parku a sousedící pyramidu. Během dopoledne se již více nestihlo, děti vzaly za vděk obědem v podobě kynutých knedlíků s povidlami.

Již během dne organizátoři usoudili, že návštěva chrudimské plovárny se vzhledem k počasí konat nebude, náhradním programem měla být procházka do areálu Městského fotbalového stadionu na místní travnatou plochu a venkovní hřiště. Zpět do haly nás však rychle poslala velká přeháňka, který nakonec rozhodla o tom, že zbytek programu bude soustředěno v chrudimské hale. A tak došlo na dovednostní soutěže – střelba přes celé hřiště, bago, penalty! Čas utekl jako voda a druhý den kempu byl co nevidět za námi..

A my věříme, že na středeční výlet se počasí umoudří!