Veselý Kopec, koupání a fotbalový trénink ve Rváčově!

Účastníci druhého turnusu našeho letního futsalového kempu mají za sebou nabitou středu a čtvrtek. Dle tréninkových skupin byl pro ně připraven rozdílný program, obsahující návštěvu Veselého Kopce, koupání v nedalekém rybníku či fotbalový trénink v areálu SK Rváčov.

Po úvodním setkání v chrudimské sportovní hale došlo ve středu a ve čtvrtek k rozdělení futsalového osazenstva. První skupinka vyrazila směrem na Vysočinu, kde jí od 9 hodin ráno čekala prohlídka Veselého Kopce. Děti zde absolvovaly výklad průvodce, prohlédly si řadu zajímavostí, posvačily a následně vyrazily směrem k rybníku. Zde dostaly ty odvážnější možnost se vykoupat a trochu si v horkém počasí pohrát, po krátkém uvolnění již následovala cesta na oběd.

Ani v jídelně jsme se dlouho „neohřáli“, program byl totiž nabitý. Krátce po poledním odpočinku následovala cesta do sportovního areálu SK Rváčov. Zde si účastníci kempu nejprve vyzkoušeli místní venkovní posilovnu či přilehlé hřiště, chvíli na to již následovala tréninková jednotka pod fotbalovými trenéry. Děti dostaly pořádně do těla a při cestě do sportovní haly spokojeně usínaly.

Druhá skupinka si po výuce angličtiny pořádně zatrénovala pod vedení Maxe, po dobrém obědě také vyrazila do terénu – konkrétně na oblíbený Fotbalgolf. Spojení fotbalu a golfu přineslo dětem velké nadšení a následně také únavu. Zážitků plno, před námi je ale již poslední den, který podle očekávání nabídne i populární závěrečný turnaj!