Partneři Futsal Campu 2020: NORD – Poháněcí technika, s. r. o.

Akce Futsal Camp 2020, jediný futsalový kemp na českém území, přináší v měsíci červenci a srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se bude na palubovce chrudimské sportovní haly prohánět více než stovka dětí. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří také firma NORD – Poháněcí technika, s. r. o.!

NORD patří k celosvětové špičce v oboru poháněcí techniky – pro mechanická a elektronická řešení.

Vše uvést do pohybu

S našimi výkonnými pohony hýbeme dokonce „Goliáši“ tohoto světa: obrovské přístavní jeřáby nebo pohyblivé střešní konstrukce sportovních stadionů, zavazadlové dopravníky na letištích nebo lanovky – NORD rozhýbe vše a za každých okolností.

Pokrokové motory

Naše produkty inovačně spojují kompaktní mechaniku s inteligentní elektronikou. Kvalitní převodovky a převodové motory, frekvenční měniče, servoregulátory a decentrální poháněcí technika – vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme kompletní program mechanických a elektronických pohonných komponent za cenu v dobrém poměru k výkonu.

Dáváme věci do pohybu

Naše vysoké standardy na kvalitu a servis vycházejí z naší důsledné orientace na zákazníka. Díky zpětné vazbě od uživatelů, vyvíjíme zákazníkem žádané výrobky. Přitom pro nás nejsou inovace a kreativita samoúčelné – vytváříme poháněcí řešení s jasnou orientací na uživatele. Neboť zákazník stojí od začátku až do konce na samé špici žebříčku hodnot.

Více informací naleznete na webové stránce https://www.nord.com/cz/home-cz.jsp.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!