Partneři FUTSAL CAMPU 2018: Wikov Industry, a.s.

Akce Futsal Camp 2018, jediný futsalový kemp na českém území, přinesl v měsíci srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se na palubovce chrudimské sportovní haly proháněla více než stovka dětí. Nyní v měsíci říjnu bude pokračovat závěrečným letošním turnusem. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří i společnost Wikov Industry, a.s.

Společnost Wikov působí ve strojírenství více než 130 let. Přes 100 let jsme tradičním výrobcem ozubených kol a mechanických převodovek. Zkušenosti vytvářené a předávané z generace na generaci v kombinaci s moderními výrobními technologiemi nám umožňují vyrábět špičkové produkty s progresivním konstrukčním řešením a nadstandardními technickými parametry.

Skupina Wikov je etablovaným výrobcem mechanických převodovek do širokého spektra průmyslových odvětví se silným vývojovým a výrobním zázemím. Výrobní závody jsou situovány v samém srdci Evropy a čerpají z vlastní strojírenské tradice, která sahá až do roku 1878. Wikov je dynamická společnost s velkým růstovým potenciálem, 800 zaměstnanci a ročním obratem 75 milionů EUR.

Více informací naleznete na webové stránce www.wikov.com.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!