Partneři Futsal Campu 2018: Mercel, cutting knives s.r.o.

Akce Futsal Camp 2018, jediný futsalový kemp na českém území, přináší v měsíci srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se bude na palubovce chrudimské sportovní haly prohánět více než stovka dětí. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří také firma Mercel, cutting knives s.r.o.!

Historie firmy Mercel, cutting knives s.r.o. se počítá od založení firmy „Mercel-strojní nože“ v roce 1993, kdy se z výhradně obchodní firmy v roce 2006 transformovala do firmy Mercel,cutting knives s.r.o. V roce 2010 firma zahájila výrobu drobných nožů. Z původně obchodní firmy se stala firma výrobcem s 20 zaměstnanci ve výrobě.  A dnes vyrábíme nože až 4000 mm dlouhé z legovaných ocelí předních výrobců nástrojových ocelí.

Po celou dobu existence se firma specializuje na dodávky průmyslových nožů pro různá odvětví průmyslu. Stále však byl hlavní činností prodej nožů pro papírenský průmysl, polygrafický průmysl a kartonáž. Na základě poptávky zákazníků se činnost firmy stále rozšiřovala a dnes je firma dodavatelem také pro potravinářský, masný, gumárenský, automobilový, tabákový průmysl a strojírenství. Spektrum nožů doplňují různé střižné nástroje a raznice.

Firma dodává nejen nože ale také příslušenství náležící k nožům nebo řezání. Jedná se především o držáky nožů, dořezové lišty, brusné kotouče pro kontinualní broušení za chodu stroje, kalené výsekové desky k výsekovým automatům. Další činností firmy je obchod s použitými stroji pro papírenský-zpracovatelský průmysl, jako jsou různé řezačky, tiskové stroje a ostatní zpracovatelské stroje.

Více informací naleznete na webové stránce www.mercel.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!