Partneři FUTSAL CAMPU 2018: ENTERA CZ s.r.o.

Akce Futsal Camp 2018, jediný futsalový kemp na českém území, přinesl v měsíci srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se na palubovce chrudimské sportovní haly proháněla více než stovka dětí. Nyní v měsíci říjnu bude pokračovat závěrečným letošním turnusem. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří i společnost ENTERA CZ s r.o.!

Od roku 1999 jsme jako volné sdružení podnikatelů působili v reklamní oblasti. Postupem doby jsme zjistili, že pro naše internetové klienty je největší problém komunikace se stávajícími hostingovými servery, které v záplavě domén o které se starají nemají čas řešit problémy jedné každé samostatně. Jelikož jsme byli přesvědčeni o tom, že to dokážeme lépe a ke spokojenosti našich klientů, spustili jsme pro naše klienty „rodinný“ hostingový server Administrace.NET, který nemá za cíl nabalovat tisíce domén, ale sloužit našim klientům a pokud se vyskytne nějaký požadavek na úpravu a konfiguraci, jsme schopni vlastními silami a v minimálním čase toto splnit.

Od roku 2010 jsme se transformovali ve společnost s ručením omezeným ENTERA CZ s tím, že naše služby získali jednotnou hlavičku a právní formu.

V současné době se můžeme specifikovat jako webdesignové grafické studio a full servisová reklamní agentura. Specializujeme na komplexní internetové služby, signmaking, velkoformátový fotografický tisk (velkoformátové fotografie, obrazy), potisk reklamních předmětů (trička, tužky, zkrátka další reklamní předměty) a laserové gravírování

Jako dodavatelé internetových služeb zajišťujeme internetový marketing včetně SEO optimalizace (Search Engine Optimization) pro české a zahraniční internetové vyhledávače.

Více informací naleznete na webové stránce www.entera.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!