Partneři Futsal Campu 2017: TOP – STEEL BOHEMIA s.r.o.

Akce Futsal Camp 2017, jediný futsalový kemp na českém území, přináší v měsíci srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se bude na palubovce chrudimské sportovní haly prohánět více než stovka dětí. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří také firma TOP – STEEL BOHEMIA s.r.o.!

Firma TOP – STEEL BOHEMIA s.r.o. byla založena v roce 1993 a zabývala se výrobou obráběných součástí. Od roku 2006 se firma začala zabývat výrobou ocelových konstrukcí, svářenců a v roce 2011 se přestěhovala se do nové výrobní haly. Sídlo firmy a provozovna se nalézá v Třinci-Podlesí.

Hlavní činností v současné době je výroba svařovaných dílů, ocelových konstrukcí a části strojů, zpracování dílů z nerez oceli pro strojírenský, hutnický, důlní průmysl a stavebnictví. Vlastními kapacitami se v naší firmě provádí dělení materiálu, řezaní, vrtání, ohýbání a svařování (kompletace svářenců) tzn. technologickým zpracováním hutního materiálu od dělení až po konečnou podobu finálního výrobku, popřípadě polotovaru.

Vzhledem k neustálému tlaku na zvyšování kvality našich výrobků, v roce 2011 zavedli systém, zaručující kvalitu v oboru kovovýroby a počátkem roku 2012 získali certifikát kvality ISO 9001. Předností firmy jsou krátké dodací lhůty v požadované kvalitě zákazníka a nízké výrobní ceny.

Více informací naleznete na webové stránce www.topsteelbohemia.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!