Partneři Futsal Campu 2018: SERVO – DRIVE s.r.o.

Akce Futsal Camp 2018, jediný futsalový kemp na českém území, přináší v měsíci srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se bude na palubovce chrudimské sportovní haly prohánět více než stovka dětí. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří také firma SERVO – DRIVE s.r.o.!

Firma SERVO – DRIVE s.r.o. poskytuje svým zákazníkům prvotřídní servis v oblasti motorů. V jejich nabídce naleznete rotační krokové a BLCD motory, lineární krokové motory, střídavé bezkartáčové servomotory s permanentními magnety, lineární aktuátory a zdvihové převodovky, pasivní komponenty a jiné příslušenství.

Kromě jiného se SERVO-DRIVE zaměřuje na speciální varianty a zákaznická řešení střídavých servomotorů. Samozřejmostí jsou různé úpravy hřídele jako zkosení, závity, prodloužení a duté hřídele. Úprava přiruby AC Servomotorů přináší kompatibilitu s širokým spektrem různých pohonných systémů.

Pro požadavky potravinářského průmyslu je možné dodat speciální těleso motorů z nerezové oceli nebo nátěr barvou vhodnou do daného prostředí. Motor je také možné dodat ve vestavném provedení – jenom stator a rotor, a umožnit tak vestavění do zákaznické konstrukce.

Samozřejmostí je možnost vybavit motory nejnovějšími snímači polohy, absolutními a inkrementálními enkodéry, Function Safety enkodéry, sběrnicemi EnDat, Hiperface, tj. Heidenhein Stegman atd. Různé typy konektorů a jejich nastavení umožňují kompatibilitu s většinou servo zesilovačů na současném trhu.  

Více informací naleznete na webové stránce www.servo-drive.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!