Partneři Futsal Campu 2023: QWEST CZ, s.r.o.

Akce FUTSAL CAMP 2023 přináší v měsících červenci a srpnu tři týdenní turnusy. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří také společnost QWEST CZ, s.r.o.!

Na českém trhu se firma pohybuje již od roku 1996, počínaje rokem 2004 pak pod obchodním názvem QWEST CZ, s.r.o. se sídlem ve Žďáru nad Sázavou, Dolní 165/1. Využívá sklady v logistickém parku CT Park Brno, který zaujímá vynikající polohu v blízkosti centra Brna u dálnice D1 mezi Prahou / Ostravou.

Zaměřuje se na výrobu plastových, samolepících, bublinkových a bezpečnostních obálek, které jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelných fólií.

Plastové obálky
Jsou vyrobeny z neprůhledného LDPE a vhodné k zasílání citlivých předmětů, oblečení, časopisů ale i cenin. Po zalepení nelze obálku během přepravy otevřít bez viditelného poškození, a tím je zajištěna bezpečnost doručení obsahu obálky pouze danému adresátovi. Plastové poštovní obálky nahrazují používání kartonů i standardních papírových obálek. Nabízíme možnost využití různých rozměrů, barev a potisků obálek. Obálky z LDPE je možné odlišit od konkurence vlastním potiskem.

Samolepící obálky
Tyto obálky na balíky, tzv. „transportní kapsy“, se používají na přiložení a ochranu doprovodných dokumentů k zásilce jako je faktura, dodací list, poštovní poukázka, záruční list, návod apod. Po vložení dokumentu do průhledné obálky se odstraní zadní krycí papír a celá obálka se bezpečně nalepí na obchodní balík nebo jinou zásilku. Přes průhlednou čelní stranu je čitelný adresát na dodacím listu, název výrobku v návodu, apod.

Bublinkové obálky
Používají se pro zasílání menších předmětů jako jsou šperky, hodinky, knihy či reklamní předměty, které jsou náchylné k poškození. Jejich povrch tvoří vysoce kvalitní papír, zatímco jejich interiér je tvořen bublinkovou fólií, která tlumí případné nárazy a okolní vibrace. Obálky zajišťují vysokou odolnost proti vniknutí tekutin či prachu. Jedná se o jeden z nejvíce používaných balících materiálů.

Bezpečnostní obálky
Zajišťují maximální ochranu vloženého obsahu, jsou proto vhodné pro zasílání cenin, stravenek, tajných dokumentů atd. Obálky jsou schválené Českou poštou, používají je i banky, bezpečnostní služby a jiné. Obálky na sobě můžou mít i průhlednou kapsu pro vložení průvodních dokumentů. Speciální bezpečnostní páska na uzávěru obálky se skrytým textem odhaluje i neoprávněné vniknutí, text se zobrazuje i při pokusu o podchlazení a nahřívání obálky.

Více informací naleznete na webové stránce www.qwest.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!