Partneři Futsal Campu 2018: MEDICALFOX s.r.o.

Akce Futsal Camp 2018, jediný futsalový kemp na českém území, přinese v měsíci srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se bude na palubovce chrudimské sportovní haly prohánět více než stovka dětí. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří také firma MEDICALFOX s.r.o.!

Firma MEDICALFOX s.r.o. je dlouholetým partnerem největších velkoobchodních lékárenských společností – Phoenix a.s., Pharmos a.s., Vipharma a.s. a Aliance Healthcare s.r.o., sdružených v Asociaci velkodistributorů léčiv, která obhospodařuje rozhodující podíl na trhu zdravotního materiálu v České republice a také společnosti Vétoquinol s.r.o., která zaujímá dominantní postavení na trhu s veterinárními produkty.

Na český lékárenský trh dodává zdravotnické výrobky nejvyšší kvality – bandáže, fixační a kineziologické tejpovací pásky, chladící gelové obklady, chladící ledové spreje, antibakteriální vložky do obuvi, ale i potravinové doplňky stravy, popáleninové produkty, dětská projímadla a kosmetiku z Mrtvého moře. Nejširší laická veřejnost, ale i nemocnice a soukromí lékaři jsou nejlepší vizitkou vysoké oblíbenosti a kvality našich výrobků v lékárnách po celé republice.

Jejich výrobky staly populární také u největších sportovních klubů. Jsou několik let pravidelnými dodavateli a partnery fotbalových, házenkářských, futsalových a jiných, zejména prvoligových klubů. Podporují však i výkonnostní sport a sportovce v těch nejmenších klubech.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující velkolepost této akce!