Partneři Futsal Campu 2023: IG SERVICE s.r.o.

Akce FUTSAL CAMP 2023 přináší v měsících červenci a srpnu tři týdenní turnusy. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří také společnost IG SERVICE s.r.o.!

Společnost IG Service byla založena na začátku devadesátých let. Od začátku se její činnost zaměřovala na obchod se strojírenskými a technickými komponenty. Dnes již její aktivity zasahují do několika průmyslových a strojírenských odvětví. Od roku 2006 se aktivity společnosti rozšířily také na sportovní oblast. A to zejména na obchod se sportovním materiálem, tréninkovými pomůckami a zdravotním materiálem pro sportovce. Společnost se zabývá také kompletním servisem pro pořádáním sportovních utkání.

Společnost IG SERVICE pružně reaguje na požadavky svých zákazníků a strategie firemní skupiny se přizpůsobuje moderním trendům a situaci na domácím i zahraničním trhu na prahu třetího tisíciletí.

Komplexní péče o členy firemní skupiny a jednotlivé zákazníky je naším prvořadým úkolem a cílem. IG Service zajistí dopravu zboží od výrobce do skladu dovozců, rozvoz zboží k jednotlivým zákazníkům, jeho skladování, případnou montáž s jinými komponenty, montáž k zařízení u zákazníků a v neposlední řadě vám zajistí jak záruční, tak i pozáruční servis na nejenom námi dodávané zboží, včetně servisních prohlídek, běžné údržby, ale i generálních oprav apod. V našem PC centru sledujeme životnost a nároky na servis všech námi (nebo členy firemní skupiny) realizovaných dodávek.

Pokud budete mít zájem o zajištění servisu i u jiných zařízení, neváhejte se na ně obrátit.

Více informací naleznete na webové stránce www.igservice.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!