Partneři Futsal Campu 2017: GEAR SERVICE s.r.o.

Akce Futsal Camp 2017, jediný futsalový kemp na českém území, přinesl v měsíci srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se na palubovce chrudimské sportovní haly proháněla více než stovka dětí. Nyní v měsíci říjnu pokračuje závěrečným letošním turnusem. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří i společnost GEAR SERVICE s.r.o.

Cílem společnosti GEAR SERVICE s.r.o. je poskytnout co nejlepší a nejkomplexnější služby v oblasti průmyslových převodovek (servis, opravy, generální opravy průmyslových převodovek, dodávky náhradních dílů pro průmyslové převodovky a výrobu nových průmyslových převodovek).

Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Díky jednoduché organizační struktuře a dobře fungujícímu kolektivu je naše firma schopna velmi rychle a operativně reagovat na potřeby zákazníka. Dlouhodobým strategickým cílem naší firmy je zaměřit se na Systém Preventivní Údržby.Který zákazníkům zaručí snížení neočekávaných nákladů vzniklých v případě havarijních stavů zařízení.

Naše firemní motto: „Gear is our business“ (převodovky jsou naše práce) je pro nás závazkem a plně vyjadřuje pozitivní vztah k naší práci – převodovkám.

Více informací naleznete na webové stránce www.gear-service.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!