Partneři Futsal Campu 2018: ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ – LEGAL SERVICE s.r.o.

Akce Futsal Camp 2018, jediný futsalový kemp na českém území, přináší v měsíci srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se bude na palubovce chrudimské sportovní haly prohánět více než stovka dětí. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří také firma ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ – LEGAL SERVICE s.r.o.!

LEGAL SERVICE – právo na vaší straně

Snahou naší advokátní kanceláře je poskytovat našim klientům komplexní právní servis té nejvyšší kvality. Od jednotlivců až po velké mezinárodní firmy, vždy se snažíme porozumět konkrétním požadavkům a co nejrychleji na ně reagovat. Diskrétnost, otevřenost, orientace v dané problematice a hledání cest pro nás nejsou jen prázdná slova.

Spolupracujeme s řadou partnerů, profesionálů v dalších oblastech souvisejících s realizací práva a dokážeme tak zajistit i velké projekty na klíč. Zajistíme také služby notáře, ověření podpisu nebo zastoupení v administrativních záležitostech. Zakládáme české i zahraniční firmy s veškerým servisem.

Rádi Vás přivítáme v naší kanceláři v Chrudimi a těším se na případné společné projekty. Věřím, že podaná ruka by měla být stále symbolem důvěry a závazku, v rámci kterého vykonáme maximum k Vaší spokojenosti.

Tým ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ – LEGAL SERVICE s.r.o.

Více informací naleznete na webové stránce www.advokatichrudim.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!