Partneři Futsal Camp 2018: VIKTORSTAV s.r.o.

Akce Futsal Camp 2018, jediný futsalový kemp na českém území, přinesl v měsíci srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se na palubovce chrudimské sportovní haly proháněla více než stovka dětí. Nyní v měsíci říjnu pokračuje závěrečným letošním turnusem. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří i společnost VIKTORSTAV s.r.o.!

Stavební firma VIKTORSTAV s.r.o. byla založena v roce 1997 a od počátku se věnuje podnikatelským aktivitám v oblasti stavebnictví. V současné době je vlastněna jediným majitelem a v průběhu let své existence se etablovala jako renomovaný dodavatel kompletního portfolia stavebních prací a dodávek.

Společnost  VIKTORSTAV s.r.o. nabízí svým zákazníkům generální dodávky staveb včetně komplexního servisu souvisejících služeb u průmyslových a komerčních objektů, ale i všech typů bytových domů. Profesní, strojní a technické zázemí společností VIKTORSTAV s.r.o. umožňuje kvalitně realizovat kompletní stavební zakázky od projekce až po předání.

V poslední době se firma výrazně zaměřila na oblast zateplování fasád, a to jak rodinných domů, tak bytových a panelových domů. Dále zateplujeme průmyslové a výrobních haly. K úplné spokojenosti našich zákazníků jsme „zateplili“ fasády již několika bytových domů v chrudimském okrese.

Více informací naleznete na webové stránce http://www.viktorstav.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!