Partneři Futsal Camp 2018: Penzion a PoloCafé U lávky

Akce Futsal Camp 2018, jediný futsalový kemp na českém území, přinesl v měsíci srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se na palubovce chrudimské sportovní haly proháněla více než stovka dětí. Nyní v měsíci říjnu pokračuje závěrečným letošním turnusem. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří i společnost Penzion a PoloCafé U lávky!

Přijďte vychutnat vynikající kávu, luxusní dezerty, chutné pokrmy a dobrou muziku do Café Restaurantu „U lávky“ v Chrudimi.

Nabízí širokou paletu nápojů, polední menu i stálou či speciální týdenní nabídku vynikající kuchyně, domácí dezerty, dorty ad. Vaří pro Vás od března do října – a lá carte i polední menu (do 14 hod). Vše vždy z čerstvých surovin, připraveno dle Vaší objednávky. Rauty, slavnostní pohoštění a catering na Vaše akce u nás rádi připraví kdykoli dle dohody.

V teplejší části roku je Vám k dispozici venkovní zahrádka s malým dětským hřištěm.

Chcete oslavit narozeniny, uspořádat svatební hostinu, večírek s přáteli, pracovní školení či prezentaci? PoloCafé U lávky Vám nabízí oddělený salonek s kapacitou cca 20 osob. Rádi Vám zajistí občerstvení pro větší skupiny včetně obsluhy.

Více informací naleznete na webové stránce http://www.penzionchrudim.cz/

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!