Partneři Futsal Camp 2018: J&K ProSports, s.r.o.

Akce Futsal Camp 2018, jediný futsalový kemp na českém území, přinesl v měsíci srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se na palubovce chrudimské sportovní haly proháněla více než stovka dětí. Nyní v měsíci říjnu pokračuje závěrečným letošním turnusem. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří i společnost J&K ProSports, s.r.o.!

Společnost J&K ProSports, s.r.o. vznikla v květnu 2016 jako projekt čtyř spoluzakladatelů, kteří pocházejí z různých oborů – marketingu, financí a profi fotbalu. Spojuje nás nadšení a důvěrná znalost prostředí profesionálního sportu, a proto jsme se již dlouho zabývali otázkou, jak svou prací přispět k jeho zlepšení.

Díky širokým kontaktům a osobním zkušenostem ve sportovním světě se běžně setkáváme s výzvami a překážkami, kterým sportovci různých úrovní v kariéře čelí. Vysoce konkurenční prostředí chyby neodpouští. Hráči tak musí být skvěle připraveni na momenty a detaily, které mohou rozhodnout o jejich dalším životě a kariéře. 

Péče o sportovce v České republice významně zaostává nejen za státy „západního světa“, ale dnes už i za některými zástupci východní Evropy. My pevně věříme tomu, že úspěch vyžaduje nejen talent, ale též precizní přípravu, zdraví a štěstí na správná rozhodnutí. Mají-li naši sportovci konkurovat těm nejlepším, potřebují špičkové zázemí. My jej přinášíme, a to v podobě komplexní a profesionální služby na míru – sportovního servisu „Just play“.

Ten je založen na třech pilířích (sportovní/mimosportovní/administrativní) a mimo mnoho dalších kombinuje služby v oblasti kondiční, atletické či mentální přípravy, dále na poli péče o zdraví a v oblasti regenerace, až třeba po komplexní sportovní diagnostiku či tradiční čínskou medicínu. Mimo to je o našeho klienta postaráno i v „civilním“ životě díky exkluzivním podmínkám u našich obchodních partnerů, které jsou stavěny přímo pro život profesionální či poloprofesionální sportovce. V neposlední řadě je naší odpovědností, aby naši klienti měli k dispozici odbornou a férovou poradenskou službu v oblasti financí, účetnictví daní a práva, a vyhnuli se tak špatným rozhodnutím, které mohou negativně ovlivnit jejich kariéru a život.  

Více informací naleznete na webové stránce http://www.jkprosports.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!