Partneři Futsal Camp 2017: INTEROBAL k.s.

Akce Futsal Camp 2017, jediný futsalový kemp na českém území, přinesl v měsíci srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se na palubovce chrudimské sportovní haly proháněla více než stovka dětí. Nyní v měsíci říjnu pokračuje závěrečným letošním turnusem. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří i společnost INTEROBAL k.s.!

Společnost Interobal je již řadu let předním výrobcem přepravních a skladovacích obalů v České republice. V oblastech návrhu, vývoje a výroby se řadí k naprosté špičce nejenom v rámci ČR ale i v celoevropském měřítku.

Společnost má dlouhou historii a přes těžké období v letech 2008 a 2009 kdy ji stejně jako celé průmyslové odvětví zasáhla celosvětová krize je dynamicky se rozvíjející společností, jejímž cílem je spokojenost nejenom zákazníků a dodavatelů, ale zejména také jejích zaměstnanců.

V prvních letech svého působení sídlila v pronajatých prostorách v Rokycanech a po zakoupení pozemků a vybudování nového výrobního závodu se přestěhovala do Dýšiny.

V minulých letech se několikrát měnila vlastnická struktura, ale vždy byla zachována vysoká kvalita a spolehlivost firmy Interobal jako partnera a dodavatele.

Více informací naleznete na webové stránce http://www.interobal.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!