Partneři Futsal Camp 2017: Cambridge Weight Plan

Akce Futsal Camp 2017, jediný futsalový kemp na českém území, přinesl v měsíci srpnu tři týdenní turnusy, v rámci kterých se na palubovce chrudimské sportovní haly proháněla více než stovka dětí. Nyní v měsíci říjnu pokračuje závěrečným letošním turnusem. Ani tato akce by se ale neobešla bez podpory věrných partnerů, ke kterým patří i společnost Cambridge Weight Plan!

Rychle snížit nadváhu neznamená, že se ztracená kila stejně rychle vrátí. Rychle znamená pouze to, že program nebo chcete-li dietu, nebudete muset užívat dlouho.

Cambridge Weight Plan obsahuje vysoce hodnotné bílkoviny a minimální množství tuků, Jedna porce obsahuje 33% DDD (doporučená denní dávka) vitamínů, minerálů a stopových prvků. Velmi nízký denní příjem kcal znamená, že brzy ztratíte nadbytečné kilogramy tuku a efektivním a zdravým způsobem získáte zpět ideální (vysněnou) váhu.

Program Cambridge Weight Plan je složen z několika etap, které je pro kýžený efekt nutné dodržet.

Prvním krokem je konzultace s certifikovaným poradcem, který vás po celou dobu programu povede. Druhým krokem je samotný proces hubnutí. Užíváte produkty Cambridge Weight Plan dle doporučení poradce a dbáte přitom na dostatečný pitný režim. Třetím krokem je stabilizace, ve které postupně projdete několika kroky s přechodem na pestrou stravu. Zároveň se stanoví optimální denní příjem kalorií, který vám zaručí dlouhodobé udržení získané váhy. Čtvrtým krokem, a tím nejdůležitějším, je udržení získané váhy. V tomto stadiu je podstatné nevrátit se ke starým stravovacím návykům, omezit tuky a cukry, dopřát si dostatek zeleniny, vlákniny a samozřejmě pohybu.

V průběhu a po ukončení Cambridge Weight Plan programu si osvojíte principy zdravého životního stylu.

Více informací naleznete na webové stránce http://www.cambridge-diet.cz.

Děkujeme partnerům za finanční podporu umožňující konání této akce!