Náplastí na tvrdou dřinu byla plovárna

Druhý den prostředního letního kempu uběhl jako voda a to doslova. Druhou polovinu totiž účastníci strávili na chrudimské plovárně, kde zregenerovali po náročném dopoledním tréninku. Nyní však již všechny jejich myšlenky směřují na středeční den, kdy se opět vypraví na Fotbalgolf!

Po ranním srazu se účastníci ihned převlékli do futsalových kompletů korespondujících s vybavením chrudimského A-týmu, vzápětí však přišla nemilá zpráva. Ranní program velel návštěvu Městského parku, a tak se většina musela převlékat podruhé. Více než hodinová procházka děti probrala a ty tak byly připraveny na další jednotku futsalových tréninků, kde se tentokrát pořádně zapotily.

Souběžně s tréninkem se v hale odvíjel i další program, když opět pozvánku přijal primář Dětského oddělení Nemocnice Pardubického kraje Chrudimské nemocnice a.s. MUDr. David Kasal, který účastníkům přednášel důležité okolnosti týkající se výživového a pitného režimu sportovců, nutného rozcvičení před tréninkem či zápasem a na závěr předvedl i ukázku stále populárnějšího tejpování.

Vzhledem k horkému počasí bylo o odpoledním programu více než jasno. Více než třicetičlenná skupinka vyrazila na plovárnu, kde si užila velkou zábavu. Nejvíc pochopitelně lákal tobogán a skluzavka, na kterých děti strávily velké množství času. Všichni si odpoledne velmi užili, že jsme nakonec zapomněli na čas a při návratu do haly jsme museli stahovat drobné zpoždění. Unavené ratolesti byly následně předány rodičům pro nabrání sil na další náročný den.

Ve středu ráno totiž vyrazíme na chrudimský Fotbalgolf!