Třetí kemp v plném proudu!

Třetí, a zároveň poslední letní kemp, již odstartoval! Také kapacita posledního turnusu se nakonec zaplnila do posledního místečka a od osmi hodin ráno se tak mohli mladí futsalisté a futsalistky vrhnout vstříc novým zážitkům a zkušenostem. A že jich bude!  

Po dvou dnech odpočinku, kdy jsme nabrali síly na závěrečný týden letních futsalových kempů, přišel v pondělí nával. Krátce po sedmé hodině ranní začaly do haly proudit davy dětí, které během následujících dnů zažijí mnoho zajímavého. A nebylo nač čekat, krátce po rozdělení do skupinek se jedna polovina vrhla do tréninku pod vedením Maxe a Martina Doši, druhá pilovala angličtinu s naší paní učitelkou.

Při výuce anglického jazyka došlo na tradiční hru BINGO, dále také na videa z futsalového a fotbalového prostředí. Po 75 minutách se obě skupinky vyměnily, do trénování se znovu položili Roman i Michal Marešovi. Před obědem přišla krátká procházka zakončená v Klášterních zahradách na dětském hřišti, následné kuře s bramborami k obědu bylo kvalitním zakončením úvodního dopoledne.

Po obědě se naši účastníci taktéž nenudili, následovala další tréninková jednotka. Mezi tím si druhá skupinka užívala balonu v malé hale a organizátoři kempu se chvílemi až podivovali, jak hodná a klidná parta se na závěrečném kempu sešla. Tak snad to vydrží i v následujících dnech, pestrý program pokračuje znovu v úterý!