Na kempech zažiješ spoustu zábavy

Jediný futsalový kemp na českém území se blíží, v měsíci srpnu se ve Sportovní hale v Chrudimi sejdou desítky mladých talentů, aby si užili spoustu zábavy a futsalových radovánek. Zkušeným účastníkem, který může vyprávět o dění z futsalových kempů loňského roku, je i jedenáctiletý Adam Vojáček (na fotce vlevo). Jak na předešlé kempy vzpomíná?

O loňských letních, podzimních a letošních jarních prázdninách proběhly futsalové kempy. Ani v jednom případě nechyběl již tradiční účastník Adam Vojáček, který tak může o svých zkušenostech z kempů hovořit. „Nejvíce mě zaujal výlet na fotbalgolf,“ má jasno Adam v odpovědi na otázku, na co ze všech kempů nejvíce vzpomíná.

Ani letos v létě Adam Vojáček chystaný kemp nevynechá a vyzývá ostatní, aby si akci vyzkoušeli spolu s ním. „Zahraješ si hodně futsal, poznáš nové kamarády, chodí se na výlety a zažiješ spoustu zábavy,“ zve na Futsal Camp 2017 jedenáctiletý Adam Vojáček.

Organizátoři letních kempů chystají na letošní rok další zajímavé výlety a doprovodný program, tudíž se účastníci rozhodně nudit nebudou. „Mně se líbí kemp tak, jak je. Jen bych uvítal třeba návštěvu plovárny,“ přeje si jeden z přihlášených na letní kempy. Zda budou jeho přání vyplněna či se organizátoři rozhodnou pro jinou variantu, bude jasné během následujících týdnů.