Lukáš Nejedlý: Těším se úplně na všechno

Již za měsíc se bude na palubovce chrudimské sportovní haly prohánět nadějné mládí, které si ve třech turnusech vyzkouší, jak to chodí ve futsalovém prostředí. První zkušenost s futsalovými tréninky rozhodně nečeká Lukáše Nejedlého, který kromě kempů ukazuje své dovednosti i na běžných tréninkách. I na něm je znát, že se na pestrý srpnový program těší.

Lukáš Nejedlý patří k dalším stálicím tradičních futsalových kempů pořádaných chrudimským klubem. Nyní se na kemp přihlásil již počtvrté a nadšení rozhodně neskrývá: „Těším se úplně na všechno,“ začal rozhovor osmiletý hráč.

Lukáš bude na tréninkách hrdě nosit komplet FK ERA-PACKu Chrudim se jmenovkou Luky na zádech. Na tréninkách bude veden zkušenými trenéry a současnými hráči třináctinásobného mistra z Chrudimi, což sám hráč umí ocenit. „Je to super, trenéři jsou nejlepší,“ pochvaluje si. A co ho vlastně na tréninkách baví ze všeho nejvíc? „Závěrečný turnaj, kdy si zahrajeme proti ostatním týmům,“ popisuje. Nejen daná aktivita, ale mnoho dalšího je pro něj a ostatní účastníky připraveno nyní v srpnu, kde se s Lukášem budeme moci znovu všichni potkat!

Pochopitelně nejvíce zábavy zažije na futsalových tréninkách, kterého ho, dle jeho slov, opravdu baví, chrudimský futsalový kemp ale není pouze o sportu, nýbrž se snaží rozvíjet všestrannost svých účastníků. V minulosti si účastníci vyzkoušeli stále populárnější fotbalgolf v Litomyšli, opekli si špekáčky na Rozhledně Bára, prohlédli si Regionální muzeum v Chrudimi a dozvěděli se nové věci od složek Integrovaného záchranného systému. A letos v srpnu se jede dál!