Lukáš a Ondřej Dvořákovi se na kemp těší

Všechny tři turnusy letních kempů se velmi rychlé plní a my vám opět přinášíme názory přímo z řad účastníků. Lukáš a Ondřej Dvořákovi se zúčastnili futsalových kempů již v minulém roce a nyní se ve druhém srpnovém týdnu vydají na chrudimskou palubovku znovu. Na co se nejvíce těší?

Akce FUTSAL CAMP 2017 se nezadržitelným tempem blíží, již na začátku měsíce srpna se v chrudimské sportovní hale rozběhne první týden plný radosti a zážitků. Bratři Ondřej a Lukáš Dvořákovi přijdou na řadu až o turnusu následujícím, přesto již danou akci vyhlíží velmi netrpělivě. „Úplně nejvíc se těším,“ sdělil nám v rozhovoru o dva roky starší Ondra a pokračoval: „Očekávám, že si zahraji futsal a naučím se něco nového.“

Oba již mají s futsalovými kempy své zkušenosti. Na co nejvíce vzpomínají? „Nejvíce mě bavil futsal a legrace, která tam byla,“ tvrdí osmiletý Lukáš Dvořák. Jeho bratra naopak nejvíce zaujaly výlety a penalty, které měli možnost si mladí futsalisté v rámci tréninků vyzkoušet. I v létě bude pro všechny mladé hráče připraven pestrý a zajímavý program, jehož náplní nebude zdaleka jen futsal.

O futsalové kempy pořádané klubem FK ERA-PACK Chrudim panuje velký zájem, ihned po spuštění přihlášek se začaly tři letní termíny velmi rychle plnit nedočkavými účastníky. Seznam přihlášených není bezedný a kapacita jednotlivých turnusů je omezena. Každý z termínů je již téměř z poloviny zaplněn, a z toho důvodu s přihláškami rozhodně nečekejte na poslední týdny či dny před startem kempu.

Termíny letních kempů:

31. 7. 2017 – 4. 8. 2017

14. 8. 2017 – 18. 8. 2017

21. 8. 2017 – 25. 8. 2017