Jeden turnus zaplněn, u ostatních poslední volná místa!

Máte zájem o účast na našem letní kempu? Doporučujeme reagovat, aby nebylo pozdě. Jeden ze tří letních termínů je již zaplněn, u ostatních zbývají poslední volná místa.

Na termín od 29. 7. 2019 – 2. 8. 2019 se již nepřihlašujte, jeho obsazení je kompletně zaplněno. Na zbylé dva letní kempy (tj. v termínech
5. 8. 2019 – 9. 8. 2019 a 19. 8. 2019 – 23. 8. 2019) zbývají jen několik volných míst. S odesláním přihlášky tak rozhodně neotálejte!

Stejně jako v předchozích letech nebudou chybět pravidelné tréninkové jednotky pod vedení hráčů A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim okořeněné výukou anglického jazyka a důležité zdravovědy.
Tím však výčet činností, kterými za týden účastníci projdou, nekončí.

Stejně jako v předchozích letech se i nyní chystá návštěva chrudimského Fotbalgolfu, účastníci si budou moci vychutnat návštěvu Pekla Čertovina, tréninků ve sportovním areálu ve Rváčově, zajímavou prohlídku Hasičského Záchranného sboru Pardubického kraje v Chrudimi.

Chystáme pro vás novinku v podobě předem stanoveného jídelníčku, který pro děti bude sestavovat sportovní výživový poradce, během kempu dojde i na diagnostiku složení těla. Děti si tak domů odnesou cenné informace v podobě množství tuku v jejich těle, množství svalové tkáně, množství celkové vody v organismu, útrobního tuku či informace o funkci jejich metabolismu.

Další novinkou bude také to, že před každou tréninkovou jednotkou proběhne s dětmi protažení celého těla pod kvalifikovaným, odborným dozorem.

A to není vše! Každý účastník kempů dostane komplet (dres, trenky, stulpny) korespondující s hráči A-týmu ERA-PACKu Chrudim, který si bude moci odnést domů a následně ho využívat i na dalších kempech či trénincích dětí.