Startují přihlášky na turistický IGS CAMP 2020

Vážení příznivci,

vzhledem k tomu, že došlo téměř k naplnění všech tří turnusů futsalových kempů během letních prázdnin a je poptávka po dalších termínech, rozhodli jsme se ve spolupráci s IGS Agency, z.s. uspořádat další dva turnusy sportovně turistického kempu, který dětem nabídne velmi pestrobarevný program!

Na co se mohou Vaše děti těšit? Program obou turnusů bude velmi pestrý! Hlavní náplní kempu budou výlety/výšlapy po Vysočině (Filipovský pramen – hlavní pramen řeky Chrudimky, Žákova Hora, Devět Skal), Železných horách (Zřícenina hradu Lichnice), navštívíme Rozhlednu Bára, Kunětickou horu a další zajímavé turistické cíle ve Východních Čechách.

Tím výčet činností, kterými za týden účastníci projdou, nekončí. Můžete se těšit i na sportovní aktivity jako jsou orientační sporty, šachy, fotbal a plavání.

A to není vše! Každý účastník obdrží turistický batoh, zajištěn bude pitný režim, stravování, zdravotnický dozor a ochranné pomůcky. Pro regeneraci využijeme zázemí sportovního klubu FK Chrudim ve Filištínské ulici, kde je k dispozici vířivka, kneippův chodník a masérna.

Pevně doufáme, že se kempy uskuteční, a tak pokračujeme v přípravách všech letních turnusů. S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci Vás budeme informovat o případných změnách a omezeních, pokud se rozhodnete Vaše dítě na jeden ze dvou níže uvedených termínů přihlásit.

Termíny letních kempů – IGS CAMP 2020:
I. turnus: 6. 7. 2020 – 10. 7. 2020
II. turnus: 10. 8. 2020 – 14. 8. 2020

Cena kempů IGS CAMP 2020
2.500,- Kč / 1 turnus – bez spaní
(v ceně je zahrnut pitný režim, stravné, dopravné, vstupné a členský příspěvek 100,– Kč)

Zázemí:
Filištínská 32, 537 01 Chrudim
– nástup v Chrudimi vždy od 6:30 do 8:00 hodin (případně dle dohody nástup možný v místě bydliště / po trase výletu); ukončení dne do 17 hodin

Přihlášky naleznete na https://futsalcamp.cz/igs-camp/

V případě jakýchkoliv dotazů, námětů či připomínek nás můžete kontaktovat na tel. 774 370 085 nebo e-mail bartusek@futsalcamp.cz.