FUTSAL CAMP zařazen do projektů Sportuj s námi!

Velmi významného milníku se dočkal jediný futsalový kemp pořádaný na českém území. Chrudimský FUTSAL CAMP byl vybrán do projektu ČUS Sportuj s námi! Mladí futsalisté se tak mohou těšit z kvalitní propagace na národní úrovni a zároveň také finanční podpory od České unie sportu.

O co jde?

ČUS SPORTUJ S NÁMI je největší sportovní projekt, který kdy probíhal na území České republiky. V roce 2016 se pod jeho hlavičkou uskuteční více než pět set akcí zaměřených na všechny věkové skupiny od dětí a mládeže přes dospělé až po seniory.

Akce tohoto projektu procházejí náročným sítem výběru, a pokud na některou vyrazíte – ať už aktivně, nebo jen jako diváci – vždy se setkáte s několika podobnými charakteristikami. Kromě příležitosti k pohybu pokaždé představují i společenskou událost, kam si můžete vyjít s přáteli nebo s celou rodinou, případně zde nové přátele poznat. Vybíráme akce s tradicí i nové události, které mají zajímavou koncepci a jasnou proveditelnost. Akce, které mají sportovní i společenskou úroveň, jsou kvalitně zorganizovány a jejich dosah není jen lokální. Zkrátka akce, které si užijete.
Cílem celého projektu je zvednout děti a dospělé od televizí a počítačů a motivovat je, aby se zapojili do sportovních aktivit.

Zdroj: www.cus-sportujsnami.cz