Proč s přihláškou na kemp neotálet?

Tři týdny v měsíci srpnu budou ve Sportovní hale v Chrudimi plně patřit pouze a jenom futsalu! Místa na jednotlivé turnusy se plní velkou rychlostí, a není rozumné tak s přihláškou čekat až na poslední dny. A to hned z několika důvodů!

Kapacita jednotlivých turnusů je omezená a je klidně možné, že v případě pozdní přihlášky již v požadovaném termínu nebude místo. V ceně kempu je zahrnut tréninkový komplet (dres, trenky, štuplny) s překvapením, který koresponduje s aktuálním vybavením hráčů A-týmu. Tento komplet si každý účastník po skončení kempu bude moci odnést na památku domů. Vzhledem k tomu, že výroba daných kompletů v jednotlivých velikostech pro konkrétní účastníky nějakou dobu trvá, rozhodně doporučujeme s vyplněním přihlášky neotálet.

O letních prázdninách chceme navázat na úspěšné, letní futsalové kempy z minulého roku. Hlavní náplní kempu jsou tréninkové jednotky, výlet a další doprovodné činnosti. Mimo jiné bude letošní ročník ve spolupráci s IGS Agency, z.s. a primářem Dětského oddělení Nemocnice pardubického kraje, a.s. Chrudimské nemocnice MUDr. Davidem Kasalem zaměřen na výuku zdravovědy. Pro účastníky budou připraveny přednášky o pitném a výživovém režimu, který je potřebný pro každého sportovce.