Fotbalgolf se stal hitem!

I s třetím turnusem letních kempů bylo takřka povinností vyrazit na nově vzniklé hřiště na Fotbalgolf v okrajové části Chrudimi. Také v závěrečném případě se tento výlet setkal s úspěchem, čtyřhodinová aktivita během dopoledne přinesla mnoho úsměvů, ale i vyčerpala. A my jsme tím vstoupili do druhé poloviny našeho posledního kempu.

Již od úterního odpoledne děti věděly, co je na další dopoledne čeká. Krátce po příchodu totiž nenásledoval, jako obvykle trénink, nýbrž se vyrazilo na Fotbalgolf! Dobrému rozmaru účastníků nahrávalo i pěkné počasí, které se během ranních a dopoledních hodin udělalo, a tak si všichni společně mohli vychutnat patnáct precizně připravených jamek. Všichni si hřiště prošli hned několikrát a dohromady zažili skvělé dopoledne!

Po návratu byl účastníkům kempu naservírován oběd v podobě čočkové polívky a rizota, následně se již všichni chystali na program odpolední. Tréninkové jednotky, jejichž náplní byla především samotná hra futsalu, střídali s výukou anglického jazyka, která naopak patřila fotbalu a fotbalovým termínům. Středeční den jako tradičně rychle utekl a my se pomalu, ale jistě, řítíme do finiše letních kempů.

V případě vašeho zájmu zkusit si zahrát stále populárnější fotbalgolf, neváhejte kontaktovat Tomáše Mellera na telefonním čísle 731 113 229 či na emailu tomas.meller@seznam.cz