Fotbalgolf přinesl mnoho zábavy

Hlavní bod středečního programu úvodního týdenního kempu byl jasný – mladí futsalisté strávili celé dopoledne na nově otevřeném hřišti na Fotbalgolf. Od úvodních minut pobytu bylo jasné, že je daná aktivita nesmírně baví a během tří hodin zde zažili velké množství zábavy. A řada z nich nás ujistila, že místní fotbalgolf nenavštívila naposledy.

Po příchodu, respektive budíčku spících dětí se na nic nečekalo. Dnes dopoledne se netrénuje, jedeme na fotbalgolf. Na nově vzniklém hřišti umístěném na okraji Chrudimi směrem na Čáslav bylo hned od úvodní minuty zřejmé, že nudu rozhodně nezažijeme. Trefit jamku na kopci, prostřelit dřevěné překážky a to vše na co možná nejméně úderů? Žádný problém!

Děti ihned po příchodu vytvořily řadu skupin po třech nebo čtyřech, dostaly tužku s vytištěným záznamovým archem a mohly se vydat do víru hřiště. Během tří hodin strávených na chrudimském fotbalgolfu nás sice potkal krátký déšť, ani ten ale dětem nezabránil, aby si vytvořeného hřiště užily dosyta. Spojení fotbalu a golfu přineslo mnoho soutěživosti i radosti z úspěchu – prostě skvěle strávené dopoledne!

V případě vašeho zájmu zkusit si zahrát stále populárnější fotbalgolf, neváhejte kontaktovat Tomáše Mellera na telefonním čísle 731 113 229 či na emailu tomas.meller@seznam.cz.

Po obědě se již děti musely znovu zapojit do tvrdé práce ve sportovní hale, obě skupinky pod vedení trenérů Romana a Michala Marešových, Maxe a Jakuba Žďánského absolvovaly tréninkovou jednotku a po svačině zamířily do svých domovů. Na spící děti čekal ještě večerní program a poté povinný, noční odpočinek na zbývající dva dny kempu!

Kompletní fotogalerii z fotbalgolfu naleznete zde!