Čas přihlásit se na poslední letošní kemp se krátí

Blíží se to, blíží. Poslední turnus letošního roku je na spadnutí, již v pondělí 29. října zamíří více než tři desítky dětí do chrudimské sportovní haly, kde je čeká dvoudenní kemp plný tréninkového nasazení a zábavy. Místa na kempu mizí velmi rychle a z toho důvodu není nač s přihláškou otálet! 

Již třetím rokem se chrudimský futsalový klub výraznou měrou věnuje práci s mladými a nadějnými futsalisty. Během předchozích dvou let a letošních jarních a letních turnusů se ve sportovní hale vystřídalo téměř pět stovek dětí, které si v různých termínech užily kvalitně vedené tréninky hráči A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim, výuku angličtiny, zajímavé výlety a další bohatý doprovodný program. A poslední šance v letošním roce přijde i letos na podzim!

Podzimní turnus Futsal Campu 2018 proběhne v termínu od 29. 10. do 30. 10. a vy máte možnost se přihlásit! Počet účastníků na kempu je omezený a z toho důvodu doporučujeme nenechávat přihlášení až na poslední chvíli, je možné, že kapacita kempu bude v tu dobu naplněna. Své přihlášky můžete zasílat vyplnit na internetových stránkách kempu www.futsalcamp.cz/prihlaska.

A co nás vlastně na podzim čeká? Kromě pravých futsalových tréninků hráčů prvního týmu chrudimského ERA-PACKu dojde znovu na pestrý podzimní program! Více si ale již necháme pro sebe.

Termín

29. 10. 2018 – 30. 10. 2018

Cena

280 Kč jeden den bez ubytování

400 Kč jeden den s ubytováním

 

Každý účastník kempu musí mít zaplacen členský příspěvek 100 Kč, který bude přičten k ceně kempu (pokud ho již čl